O MNIE       O PROJEKT i...      O FREEDOM    O TAFTYLI

wtorek, 1 marca 2011

TYLKO KWIATKI

Specjalnie dla Jag:)
Mam nadzieję, że chociaż troszkę wyrzutów sumienia będziesz miała bo zabranie się za robotę na jutro przez Ciebie ciągle się opóźnia:))) Sen chyba będzie musiał poczekać. Hrrr......
Te wpisy tyle mi czasu zajmują:(
... więc z powodu jego braku przesyłam Wam tylko kwiatki:)

I jeszcze chciałam oficjalnie podziękować MClook za wyróżnienie mojego bloga. To miłe bo przypadło mi w momencie kiedy zaczęłam tracić ochotę na wszystko, a najbardziej na prowadzenie bloga:) Dzięki wielkie. Mam nadzieję, że się wezmę za siebie i blog:))
Pozdrawiam
4 komentarze:

 1. Nie, nie, nie!!! Nawet nie myśl o tym by przestać z blogiem, tu jest tyle super rzeczy! Kiedy patrzę na niektóre portale (trzy kropki tu wstawiam....) to myślę sobie, że mogliby poprosić Cię o pomoc w znajdowaniu tematów i doradzaniu co teraz opublikować, nie mówiąc o ilości i jakości tego. Wiem jak to jest, ja ciągle mam wątpliwości co do mojego bloga, czy to nie wypociny, po co to robię itp. ale... Ściskam mocno

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh Kavka!
  Muszę co jakiś czas tak pokokietować bo strasznie miłe wiadomości wtedy przychodzą:) Człowiekowi jakoś wiara w siebie wraca.

  I nie przesadzaj z tymi wypocinami. Twój blog jest szczery, inny, świetnie się czyta i ogląda. Wynajdujesz bardzo fajne rzeczy.

  Dzięki za miłe słówka i też się trzymaj. Powodzenia w nowej działalności:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Li...i jak z pracą?:) Fajne te krzesełka:)Wyrzuty sumienia mam, ale zdecydowanie bardziej wolę jak piszesz:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dało radę, ale oczka malutkie:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Bardzo proszę o nie umieszczanie reklam.